/  Zo zákulisia   /  Vaše Najčastejšie otázky

Vaše Najčastejšie otázky

Vy sa pýtate, my Vám hromadne odpovedáme

Ako si mám spočítať cenu podľa cenníka?

Ako prvé si vyber možnosť, či chceš vytvoriť úplne novú grafiku na mieru, alebo len upraviť nejaké oznámenia z našej tvorby a k tomu si prirátaj cenu za tlač. Tie máš rozpísané podľa počtu kusov, techniky tlače (obyčajná, metalická) a podľa materiálu, na aký chceš oznámenia tlačiť (papier, pauzák, mliečny plast). Na pauzovací papier sa dá tlačiť len obyčajne, ak chcete oznámenia priehľadné, ale s metalickou ražbou, v tom prípade sa musí tlačiť na mliečny plast.

Aký je postup, keď si chcem oznámenia záväzne objednať?

Napíšte nám prosím na email nevadza.info@gmail.com o aké oznámenia máte záujem, textový dokument (ideálne word) so všetkými textovými údajmi. Rovnako nám napíšte počet kusov oznámení, pozvánok, obálok a my Vám vypracujeme finálnu cenovú ponuku.

Čo ak si chcem objednať aj iné tlačoviny?

Tak to budeme len radi :). Uveďte rovno na email aj ich počty, techniku tlače a materiál na ktorý chcete tlačiť. Pripraviť Vám vieme čokoľvek. Od nálepiek na vína či pálenky, výslužky, darčeky, menu karty, program, označenia stolov, zápichy do koláčikov, fotokarty, uvítacie tabule až po zasadací poriadok.

Koľko presne sa platí za nový návrh?

Základná cena je 100,-€. Takáto cena platí pre oznámenia, ktoré sú len textové, prípadne na ktoré vieme využiť maľované ilustrácie, ktoré už máme zhotovené. Ak by ste si žiadali namaľovať vlastný motív, môže byť cena aj vyššia. Záležať bude od náročnosti. Preto ak máte svoje vlastné predstavy o oznámeniach, tak nám ich skúste popísať, prípadne pripojiť nejaký obrázok ako inšpiráciu.

Viete mi pripraviť grafiku oznámenia presne podľa obrázku?

Nie, presne podľa obrázku nesmieme a ani nechceme. Na každé dielo sa vzťahujú autorské práva a ich porušenie je trestné. Preto aj Vás prosíme, ak máte už od nás zhotovený návrh, nešírte ho ďalej, porušujete tým zákon.

Môžem Vám poslať obrázok od Slovenskej konkurencie?

Myslím, že nikoho kto tvorí, niečo také nepoteší. Ak sa Vám páči tvorba naších kolegov, skúste ich kontaktovať. Radi vytvárame návrhy podľa Vašich predstáv, ale v zmysle, že ste našli nejaký motív, ktorý nikde na Slovensku neviete zohnať, alebo máte vytvorené svoje vlastné nápady a predstavy.

Sú všetky ilustrácie ručne maľované?

Nie, nie sú. Prevažne však maľujeme ručne, lebo je to najrýchlejší spôsob, ako Vaše predstavy naplniť. Nie však všetkým sa náš “rukopis” páči a ak sa naše ilustrácie k Vašim predstavám nehodia, kupujeme ich z fotobanky.

Ako dlho trvá vyhotovenie návrhu a samotná tlač?

V prípade oznámení treba rátať tak 4-6 týždňov už aj s tlačou a doručením. Vždy sa snažíme vyhovieť, ak by ste potrebovali vyhotoviť oznámenia rýchlejšie, ale vopred nás na to upozornite, aby sme vedeli reálne zvážiť, či to v danom období zvládneme.

Čo ak nájdem chybu už vo vytlačených oznámeniach?

Finálnu verziu oznámení a aj všetkých tlačovín Vám vždy vopred pošleme na kontrolu. Až po odsúhlasení posielame do tlače. Preto NEZODPOVEDÁME za chyby v texte, ak bol návrh Vami odsúhlasený.

Viete mi pripraviť len návrh bez tlače?

Vždy robíme všetko preto, aby naša práca bola 100%-tná a precízna. Rovnako si potrpíme aj na kvalitu tlače a materiál, na aký oznámenia tlačíme. Preto spolupracujeme s firmou DIW print. Vieme sa na nich maximálne spoľahnúť. Rovnako si radi oznámenia po vytlačení prezrieme, zabalíme a osobne odošleme, aby sme mali istotu, že bude všetko perfektné a vy spokojní :).

Ako prebieha platba?

Ak sa nedohodneme inak, tak sa platí na faktúru. Môžeme požadovať zálohu 50% vopred a zvyšok po vytlačení.

Pre koho sú Vaše oznámenia určené?

Ak máte radi originalitu, nadčasovosť a kreativitu, ste na správnom mieste. V Nevädzi veľmi radi tvoríme, vymýšľame, kombinujeme, no predovšetkým si veľmi potrpíme na kvalitu a detaily. Všetko si však vyžaduje osobitné nasadenie a komunikáciu, čo sa však odvíja aj na konečnej cene.

Aké služby ešte ponúkate?

Okrem tlačovín ponúkame aj prípravu kytice, pierka, ozdôb pre družičky, výzdobu obradného miesta a aj výzdobu samotnej svadobnej hostiny :). Tu sa však nedá vypracovať všeobecný cenník. Ak by ste sa chceli informovať o možnostiach, tak nám napíšte email a uveďte: dátum svadby (aby sme si overili dostupnosť), počet hostí, miesto kde sa bude konať hostina a obrad (aby sme vedeli, či budú potrebné aj obrusy, návleky a podobne), či budete mať stoly okrúhle (počet) alebo rovné rady (približné rozloženie ak viete, tak rovno uveďte), aké kvetiny by ste si predstavovali, koľko ľudí bude za hlavným stolom a vypíšte nám aj všetky ďalšie veci o ktoré by ste mali záujem (fotostena, slavobrána, svetelná stena za hlavný stôl a pod.).


Ak sa nám nepodarilo zodpovedať na všetky Vaše otázky, tak nás neváhajte konktaktovať na nevadza.info@gmail.com

Vitajte na našej stránke! Sme tu pre Vás od návrhu oznámenia až po realizáciu svadby.

KONTAKT

+421950487976

Čaklovská

82102, Bratislava

X