/  O nás

Jednoduchosť, výnimočnosť, krása, umenie, zmysel pre detail. To všetko sa spolu prepletá celým procesom prípravy tej najoriginálnejšej svadby či oslavy, tej Vašej. Sme tu pre Vás od návrhu grafiky, dizajnu udalosti, cez kytice, doplnky, až po samotnú výzdobu a stolovanie. Nevädza vznikla práve preto, aby sme mohli nevestám a oslávencom ušetriť čas, zjednodušiť prípravu, ale hlavne, aby sme mohli zhmotniť Vaše predstavy a túžby, odzrkadliť vo všetkých detailoch Váš charakter a povahu. Máme množstvo nápadov a energie a radi urobíme aj nemožné.

Pripravíme Vám návrh grafiky všetkých tlačovín – oznámenia, pozvánky, menu, menovky, etikety na víno, pečate, uvítacie tabule, zasadací poriadok – podľa Vášho želania. Samozrejme sa postaráme aj o tlač a doručíme Vám všetko pripravené priamo na rozdávanie alebo odoslanie pozvaným. Môžete si vybrať z rôznych druhov papiera, rovnako ponúkame aj zlatú či striebornú metalickú tlač. A čo ak máte svoj vlastný vysnívaný motív? To vôbec neprekáža, vezmeme štetec do ruky a maľujeme, až kým to nebude to pravé – to Vaše.

Svadobná kytica a pierko pre ženícha sú samozrejmosťou. Ponúkame však aj kvetinové spony do vlasov, čelenky, kytičky, náramky pre družičky.

Vitajte na našej stránke! Sme tu pre Vás od návrhu oznámenia až po realizáciu svadby.

KONTAKT

+421950487976

Čaklovská

82102, Bratislava

X